ПРАВИЛА ОРЕНДИ

ПРАВИЛА ОРЕНДИ ФОТОСТУДІЇ

Мінімальний час оренди студії – 1 год. Крок тарифікації при продовженні оренди – 30 хвилин.

Для бронювання студії на 4 і більше годин необхідна передплата в розмірі 50%.

Перенесення дати зйомки відбувається не пізніше ніж за дві доби до заброньованої дати оренди. Також, якщо ви попередили адміністратора про зрив зйомки за дві доби до орендованої дати, передоплата відшкодовується, інакше передоплата переходить у компенсацію.

Початком оренди студії вважається заявлений на замовлення час. Часом закінчення оренди вважається час, коли орендар покидає студію.

Перед початком зйомки адміністратор студії повідомить Вас про час приходу наступних клієнтів та можливість продовження оренди.

Відвідування студії можливе лише у змінному взутті (тапки). Якщо ви не взяли свої, адміністратор видасть студійні чи бахіли. Зверніть увагу, вимога до чистоти стосується також взуття, в якому знімаються моделі. На паперові фони можна заходити лише у чистому (вимитому) змінному взутті, забруднення або пошкодження фонів розцінюється як псування та відшкодовується з обліку 180 грн. метр погонний.

У вартість оренди входить використання паперових фонів, що були у використанні, з можливим природним забрудненням, розкочених на 2,5 метра по підлозі. За бажання ви можете скористатися новим фоном, що раніше не використовувалося, вартість складе 180 гривень за погонний метр по підлозі. Будь-які маніпуляції з фонами виконуються лише у присутності адміністратора.

Орендарі повинні дотримуватися чистоти на знімальному майданчику та погоджувати з адміністрацією, якщо сюжет фотосесії передбачає подальше прибирання.

Перед початком використання студії ми просимо ознайомитись із правилами оренди та перевірити справність техніки. Негайно повідомте адміністратору у разі проблем із приладами. Після закінчення оренди адміністратор перевіряє справність студійного обладнання. У разі псування орендар зобов’язаний сплатити вартість зіпсованого обладнання та аксесуарів.

Заміна світлоформуючих насадок і приладів проводиться виключно адміністратором, допомога та консультації адміністратора не включають виставлення світлових схем. Допомога та консультації щодо виставлення світлових схем виконуються асистентом, його послуги потрібно попередньо замовити у адміністратора при бронюванні студії.

У фотостудії курити заборонено у всіх випадках крім тих, коли цього вимагає сюжет, не більше однієї сигарети, з дозволу адміністратора та не пізніше ніж за годину до закінчення оренди.